Telefon

0212 530 65 30

E-posta

uzmanklimaservisi44@gmail.com

Açılış saatleri

7/24 Servis

Avcılar Electra klima servis hizmeti veren bir firma olarak isteğimiz, en yüksek hizmet kalitesi ve kullanıcı huzuru sağlayarak, en geniş kitleli hizmeti ve güvenilir servisle buluşturmaktır. Servis konusundaki en son gelişmeleri müşterileriyle paylaşmaktayız. Electra marka klima evinizde ya da işyerinizde sorunsuz kullanmanıza ve gerekli servisi hak ettiğiniz kalitede sizlere hizmet vermekteyiz. klima servisi sektöründe tüketici gözündeki güvenilirliğimizi korumak, en önemli hedefimizdir.

Avcılar Electra Klima servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, garantili, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygısı olan, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini yenileyen bir servisiz. Sunduğumuz Electra Klima servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Electra Klima servis olarak hizmet yapmaktayız.

Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman Electra Klima servis personelimizden istediğiniz zaman destek alırsınız. Electra yedek parça ve servis konusunda uzman ve eğitimli teknik ustalarımızla servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Cihazınızın bakım ve tamiratını garantili bir şekilde yapmaktayız. Servis alt yapısı yetkili servis ustalardan oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetleriniz klima konusunda en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Electra Klima Avcılar servis olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet sunuyoruz. Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman personelimizden kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları alabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir.

Servisimiz Profesyonel hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için 0212 590 65 30 numaralı çağrı merkezi telefonundan bizleri ulaşabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak kayıt Açtırabilirsiniz.

 

  • AMBARLI MAHALLESİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ
  • CİHANGİR MAHALLESİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ
  • DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ
  • FİRUZKÖY MAHALLESİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ
  • GÜMÜŞPALA MAHALLESİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ
  • MERKEZ MAHALLESİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ
  • MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ
  • TAHTAKALE MAHALLESİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ
  • ÜNİVERSİTE MAHALLESİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ
  • YEŞİLKENT MAHALLESİ ELECTRA KLİMA SERVİSİ
Telefon Et